
Газоблок Аерок ( Aeroc) 300*200*610 D300 гладкий О1
от 3 650 ₴/м
- В наличии
+380 (66) 631-22-04
- +380 (97) 394-95-75
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
AEROC лідує на ринку газобетону автоклавного виробництва в Державі.
В Березані та Обухові Київської області побудовані 2 сучасних завода по виробництву ніздрюватого бетону. Ці вироби мають високу якість, що підтверджена та захищена всіма необхідним сертифікатами .
Газобетон — це високоясний мінеральний енергозберігаючий будівельний матеріал ніздрюватої структури, в порах якого 90% повітря. Завдяки замкненій пористій структурі він чудово поєднує теплоізоляційні властивості з міцнісними характеристиками, тобто утримує тепло всередині приміщення, зменшуючи витрати на його обігрів.
Розмір виробу - 300*200*610 D300,
Тип- гладкий
Кількість на піддоні- 2,2196
Виробник - Обухів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aeroc |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Газобетонный блок |
| Тип блока | Пористый |
| Плотность | 500 кг/м3 |
| Цвет | Белый |
| Размеры | |
| Длина | 610 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Высота | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: от 3 650 ₴/м








