AEROC лідує на ринку газобетону автоклавного виробництва в Державі.
В Березані та Обухові Київської області побудовані 2 сучасних завода по виробництву ніздрюватого бетону. Ці вироби мають високу якість, що підтверджена та захищена всіма необхідним сертифікатами .
Газобетон — це високоясний мінеральний енергозберігаючий будівельний матеріал ніздрюватої структури, в порах якого 90% повітря. Завдяки замкненій пористій структурі він чудово поєднує теплоізоляційні властивості з міцнісними характеристиками, тобто утримує тепло всередині приміщення, зменшуючи витрати на його обігрів.
Розмір виробу -280*200*500,
Тип-Гладкий
Кількість на піддоні- 60
Виробник -Обухов,березань
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aeroc |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Газобетонный блок |
| Тип блока | Пористый |
| Плотность | 500 кг/м3 |
| Цвет | Белый |
| Размеры | |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Высота | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: от 78 ₴


